Floorball Champions Cup
IFF
   
Wednesday 02.10.2013 10:00
Tigers  3 — 4  Rönnby IBK
Tigers  —  Rönnby IBK
Wednesday 02.10.2013 13:00
Alligator Malans  10 — 2  SK Lielvarde
Alligator Malans  —  SK Lielvarde
Wednesday 02.10.2013 15:30
Classic  5 — 4  Piranha Chur
Classic  —  Piranha Chur
Wednesday 02.10.2013 18:30
Falun  5 — 1  Classic
Falun  —  Classic
Thursday 03.10.2013 10:00
Vitkovice  3 — 10  Falun
Vitkovice  —  Falun
Thursday 03.10.2013 13:00
SB-Pro  6 — 1  Tigers
SB-Pro  —  Tigers
Thursday 03.10.2013 17:30
Sveiva  1 — 10  Classic
Sveiva  —  Classic
Thursday 03.10.2013 20:15
SPV  6 — 3  Alligator Malans
SPV  —  Alligator Malans
Friday 04.10.2013 10:00
Piranha Chur  5 — 1  Sveiva
Piranha Chur  —  Sveiva
Friday 04.10.2013 10:00
Rönnby IBK  5 — 2  SB-Pro
Rönnby IBK  —  SB-Pro
Friday 04.10.2013 18:00
Classic  9 — 0  Vitkovice
Classic  —  Vitkovice
Friday 04.10.2013 20:45
SK Lielvarde  3 — 11  SPV
SK Lielvarde  —  SPV
Saturday 05.10.2013 10:00
Rönnby IBK  9 — 2  Piranha Chur
Rönnby IBK  —  Piranha Chur
Saturday 05.10.2013 13:00
Classic  2 — 3  SB-Pro
Classic  —  SB-Pro
Saturday 05.10.2013 16:00
SPV  4 — 2  Classic
SPV  —  Classic
Saturday 05.10.2013 19:00
Falun  8 — 6  Alligator Malans
Falun  —  Alligator Malans
Sunday 06.10.2013 13:00
Rönnby IBK  4 — 3  SB-Pro
Rönnby IBK  —  SB-Pro
Sunday 06.10.2013 16:15
SPV  5 — 7  Falun
SPV  —  Falun

Team card

Team presentation: Latvia Women Under 19

Name of team: Latvia Women Under 19
Short name: LAT WU19
Tournament: Website Slider
Homepage: Latvian Floorball Union
The achievements in IFF events: WFC 2018: 9th, WFC 2016: 8th, WFC 2014: 7th, WFC 2012: 10th, WFC 2010: 8th, WFC 2008: 7th, WFC 2006: 7th, WFC 2004: 4th
Contact person: Dace Grizane
Contact persons e-mail: dace@floorball.lv
Team Card Last Updated: 26.06.2019

Current team
nr Player Position
2 Biezuma Nikola Forward
4 Krumina Kristiana Elizabete Defender
5 Raseiceva Luize Forward
10 Zarina Aurelija Forward
11 Grapena Simona Forward
12 Derupa Darta Forward
14 Kurockina Viktorija Forward
15 Zunda Linda Forward
17 Evele Lasma Defender
19 Meldere Kate Defender
20 Fibiga Katrina Kate Defender
21 Briede Egija Katrine Defender
22 Tinkuse Danute Forward
23 Berzina Samanta Defender
25 Rozite Julija Forward
27 Gudra Mariamija Defender
29 Rabcevska Barbara Goalkeeper
59 Zameca Marta Liba Forward
77 Leite Liene Forward
79 Salaciete Emilija Forward
88 Kupla Kristiana Defender
95 Ankudinova Anna Forward
96 Backure Jolanta Goalkeeper
99 Ruicena Krista Goalkeeper
Attenders
Fedulovs Jurijs Head Coach
Stepitis Peteris Coach
Bodnieks Valerijs Goalkeeper Coach
Lazdina Lilita Doctor
Immere Gundega Trainer

Latvia Women Under 19

Next matches
06.05.2020 CZE WU19 - LAT WU19
07.05.2020 LAT WU19 - SWE WU19
08.05.2020 LAT WU19 - NOR WU19
Previous matches
26.05.2019 LAT WU19 - FIN WU16 3 - 5
25.05.2019 LAT WU19 - FIN WU16 6 - 3
24.05.2019 LAT WU19 - FIN WU16 3 - 10
28.04.2019 FIN WU19 - LAT WU19 15 - 3
27.04.2019 SUI WU19 - LAT WU19 3 - 5
26.04.2019 CZE WU19 - LAT WU19 11 - 2
06.05.2018 LAT WU19 - RUS WU19 9 - 2
05.05.2018 LAT WU19 - HUN WU19 3 - 0
04.05.2018 LAT WU19 - AUT WU19 20 - 1
03.05.2018 AUS WU19 - LAT WU19 4 - 16
02.05.2018 USA WU19 - LAT WU19 0 - 20
07.05.2016 LAT WU19 - SVK WU19 5 - 9
06.05.2016 POL WU19 - LAT WU19 5 - 2
05.05.2016 LAT WU19 - CZE WU19 5 - 15
04.05.2016 LAT WU19 - FIN WU19 1 - 21
03.05.2014 HUN WU19 - LAT WU19 2 - 4
02.05.2014 LAT WU19 - CZE WU19 1 - 10
01.05.2014 LAT WU19 - POL WU19 3 - 3
30.04.2014 FIN WU19 - LAT WU19 17 - 0
15.09.2013 EST WU19 - LAT WU19 1 - 7
14.09.2013 LAT WU19 - EST WU19 5 - 2
14.09.2013 EST W - LAT WU19 13 - 1
13.09.2013 LAT W - LAT WU19 15 - 1
05.05.2012 DEN WU19 - LAT WU19 7 - 4
03.05.2012 AUT WU19 - LAT WU19 0 - 22
02.05.2012 GER WU19 - LAT WU19 2 - 7
01.05.2012 LAT WU19 - CAN WU19 4 - 4
07.05.2010 LAT WU19 - POL WU19 2 - 3
06.05.2010 LAT WU19 - FIN WU19 0 - 15
05.05.2010 SWE WU19 - LAT WU19 31 - 0
04.05.2010 NOR WU19 - LAT WU19 8 - 1
07.02.2010 LAT WU19 - SUI WU19 2 - 6
06.02.2010 LAT WU19 - NOR WU19 5 - 7
05.02.2010 POL WU19 - LAT WU19 4 - 7
05.02.2010 CZE WU19 - LAT WU19 11 - 0
20.08.2009 LAT WU19 - POL WU19 2 - 4
10.05.2008 LAT WU19 - GER WU19 3 - 2
09.05.2008 LAT WU19 - FIN WU19 1 - 6
08.05.2008 SUI WU19 - LAT WU19 8 - 2
07.05.2008 NOR WU19 - LAT WU19 4 - 2
03.02.2008 CZE WU19 - LAT WU19 1 - 3
02.02.2008 FIN WU19 - LAT WU19 11 - 0
02.02.2008 SVK WU19 - LAT WU19 3 - 4
01.02.2008 LAT WU19 - POL WU19 5 - 4
01.02.2008 SUI WU19 - LAT WU19 10 - 1
12.11.2006 GER WU19 - LAT WU19 2 - 4
10.11.2006 SWE WU19 - LAT WU19 10 - 1
09.11.2006 RUS WU19 - LAT WU19 4 - 4
08.11.2006 LAT WU19 - CZE WU19 1 - 2
07.11.2006 HUN WU19 - LAT WU19 1 - 10
06.11.2006 LAT WU19 - POL WU19 4 - 7
14.11.2004 SUI WU19 - LAT WU19 4 - 3
13.11.2004 FIN WU19 - LAT WU19 8 - 0
12.11.2004 HUN WU19 - LAT WU19 1 - 14
11.11.2004 LAT WU19 - SWE WU19 1 - 19
10.11.2004 LAT WU19 - NOR WU19 8 - 6
Short list